O nás

Tip & Cash je nová moderní sázková kancelář v České republice se širokou nabídkou sportovních událostí, včetně dostihů a závodů s chrty. Nabízíme netradiční typy sázenek, velký výběr živých sázek a atraktivní kurzy. Naší výhodou je sázení bez manipulačních poplatků a okamžitá výplata výher.

Svou činnost v oboru kurzových sázek zahájila Tip & Cash v únoru 2015. Provozovatelem je společnost Admiral Global Betting a.s., jež je součástí NOVOMATIC Group of Companies - jednoho z hlavních tvůrců herního a zábavního průmyslu na celém světě.

Cílem Tip & Cash je nabídnout příjemný zážitek ze sportovního sázení, jenž je založen na útulném prostředí našich poboček, kde nabízíme sázkařům komplexní servis. Sázení tak lze spojit se sledováním sportovních přenosů na velkoplošných televizních obrazovkách a videostěnách. K navození příjemné atmosféry pomáhá i prvotřídní servis našich zaměstnanců a nabídka kvalitního občerstvení. Sázet lze přímo v místě na nejmodernějších sázkových terminálech a na výběr je velké množství živých sázek. Všechny naše pobočky mají 24 hodinový provoz, takže sázkařům neunikne žádný sportovní přenos. Samozřejmostí je volný vstup, avšak pouze pro osoby starší 18 let.

Pro naše stálé hosty připravujeme také nový bonusový program, který nabídne sázkařům mnoho výhod a dárků. Na během roku 2016 připravujeme rozšíření našich služeb o možnost sázení on-line přes internet a mobilní telefony.

Města
46
Pobočky
72
Terminály
138
Provozní doba
24

Naše služby

Sázení na terminálu

Moderní sázkové terminály jsou umístěny na všech našich pobočkách. Jejich obsluha je velice snadná a intuitivní. Terminály jsou umístěny u velkoplošných obrazovek, takže můžete sledovat sportovní přenosy na místě a využít tak i velké množství živých sázek v průběhu sportovních událostí. Výhry vám obsluha na místě vyplatí. V případě, že jste již registrovaným sázkařem, vaše zákaznická karta je platná i pro sázky na terminálu. Prostřednictvím terminálu na ni můžete vložit hotovost nebo si ji naopak můžete z konta nechat vyplatit.

Sázení na pobočce

Na vybraných pobočkách jsme pro vás připravili možnost vsadit si u obsluhy. Vyberte si z tištěné nabídky sázek, opište si číslo zápasu, poznamenejte si svůj tip a zvolte si tip sázenky. Náš personál vám tiket připraví a vytiskne. Klidné prostředí našich poboček vám poskytuje možnost vychutnat si sportovní přenos na velkoplošných obrazovkách nebo videostěnách. Při příští návštěvě pobočky vám obsluha tiket zkontroluje a vyplatí.

Internetové sázení

Nestihli jste to dnes na naši pobočku, nemáte dostatek času, nebo si chcete vybrat ze seznamu zápasů v klidu domova?

Připravujeme pro vás možnost sázení on-line. Vsadit si budete moci přes internet na adrese www.tipcash.cz. Tuto službu pro vás spustíme během roku 2016.

Mobilní sázení

Chceme vám umožnit sázení a kontrolu tiketů kdekoliv a kdykoliv. Naše internetové stránky proto budou uzpůsobeny i pro mobilní telefony. Stačí, když po spuštění služby internetového sázení navštívíte mobilní adresu m.tipcash.cz.